×

Agder - Ansatte

Unni Stålesen

Unni Stålesen

Trine Hamre

Trine Kaspara Hamre

Olav Gjertviksten

Olav Gjertviksten

Lavterskelkoordinator og gruppeleder
962 39 126
olav@a-larm.no
Aina Sagen (002)

Aina Sagen

Andrè Remme

Andrè Remme

Brian Andersen

Brian Andersen

Elisabeth Kleppe

Elisabeth Kleppe

Prosjektkoordinator
934 85 926
elisabeth@a-larm.no
Elsa Træland

Elsa Træland

Heidi Mandal

Heidi Karlsen

Kenneth Bakke (1)

Kenneth Bakke

Kim Ødegård

Kim Ødegård

Leny

Leny Østrem

Lise Borø

Lise Borø

Prosjektkoordinator
404 74 287
liseb@a-larm.no
Lise Stavdal

Lise Stavdal

Monica

Monica Modalen

Pårørendekontakt i Agder og gruppeleder
415 55 144
monica@a-larm.no
Rudi Freier

Rudi Werner Freier

Sigvor Vaage

Sigvor Vaage

Anne Marie Koland

Anne Marie Koland

Prosjektkoordinator og gruppeleder
952 53 637
anne.koland@a-larm.no
Linda Omnes C

Linda Omnes

Prosjektkoordinator og Gruppeleder
909 70 778
linda.omnes@a-larm.no